April 26
22:00
Liverpool
Huddersfield Town
April 26
22:00
Benevento
Cosenza
April 26
22:00
Numancia
? - ?
Deportivo La Coruna
April 26
21:30
Augsburg
Bayer Leverkusen
April 26
19:30
1. FC Köln
SV Darmstadt 98
19:30
FC Ingolstadt 04
SG Dynamo Dresden
April 26
20:00
SG Sonnenhof Großaspach
Hallescher FC
20:00
FC Bayern München II
? - ?
SV Heimstetten
20:00
FV Illertissen
? - ?
TSV Buchbach
20:00
Wolfsburg II
? - ?
St.Pauli II
20:30
Luebeck
? - ?
SV Drochtersen/Assel
19:00
FSV Union Furstenwalde
? - ?
BFC Dynamo
19:30
VSG Altglienicke
? - ?
SV Babelsberg 03
20:00
SV 07 Elversberg
? - ?
TSV Steinbach 1921
19:00
SV Lippstadt 08
? - ?
Viktoria Koeln 1904
20:30
Bonner SC
? - ?
Borussia Mönchengladbach II
April 26
21:45
Bordeaux
Lyon
April 26
21:00
Nancy
? - ?
AC Ajaccio
21:00
Clermont Foot
? - ?
Paris FC
21:00
GFC Ajaccio
? - ?
Sochaux
21:00
Grenoble
? - ?
AS Beziers
21:00
Chateauroux
? - ?
Le Havre
21:00
Red Star
? - ?
Metz
21:00
Orleans
? - ?
Troyes
21:00
Valenciennes
? - ?
Niort
April 26
21:00
Avranches
? - ?
Drancy
21:00
Almere City FC
? - ?
Jong PSV
21:00
FC Eindhoven
? - ?
Jong AZ Alkmaar
21:00
Go Ahead Eagles
? - ?
RKC Waalwijk
21:00
Jong FC Utrecht
? - ?
Helmond Sport
21:00
NEC Nijmegen
? - ?
FC Twente
21:00
Roda JC Kerkrade
? - ?
FC Den Bosch
21:00
Cambuur
? - ?
MVV Maastricht
21:00
Telstar
? - ?
FC Volendam
21:00
Sparta Rotterdam
? - ?
Jong Ajax
21:00
TOP Oss
? - ?
FC Dordrecht
21:30
Royal Antwerp
Standard Liege
21:30
Roeselare
? - ?
Tubize
21:30
OH Leuven
? - ?
Lommel
April 26
22:30
Rio Ave
FC Porto
April 26
21:00
Oliveirense
Farense
April 26
21:05
Ross County
? - ?
Queen of South
15:00
Hoffenheim U19
? - ?
FC Porto U19
19:00
Barcelona U19
? - ?
Chelsea U19
20:00
AaB
Hobro
20:00
Vendsyssel FF
Randers FC
April 26
20:00
Oergryte IS
Vasteraas SK
April 26
18:30
Ilves
FC Lahti
18:30
RoPS
? - ?
KuPS
18:30
VPS
? - ?
SJK
April 26
20:10
FC Juniors OO
SV Horn
20:10
FC Liefering
BW Linz
20:10
Kapfenberger SV
Austria Lustenau
20:10
SK Austria Klagenfurt
Floridsdorfer AC
20:10
Vorwaerts Steyr
SV Lafnitz
20:10
Amstetten
Austria Wien (A)
20:10
Ried
Wiener Neustadt
21:00
Lausanne
? - ?
Winterthur
April 26
20:30
Istanbul Basaksehir
Goztepe
21:45
Bohemian FC
? - ?
Waterford FC
21:45
Derry City
? - ?
Cork City
21:45
St. Patrick's Athletic
? - ?
University College Dublin
21:45
Sligo Rovers
? - ?
Finn Harps
22:00
Dundalk FC
? - ?
Shamrock Rovers
April 26
21:45
Bray Wanderers
? - ?
Cabinteely FC
21:45
Shelbourne FC
? - ?
Galway United FC
21:45
Wexford
? - ?
Athlone Town
April 26
21:45
Bala Town
? - ?
Caernarfon
21:45
Barry Town
Newtown
21:45
Cardiff Met University
? - ?
Llanelli
21:45
Carmarthen
Aberystwyth
21:45
Llandudno FC
? - ?
Cefn Druids AFC
21:45
TNS
Connah's Quay
April 26
23:00
Valur Reykjavik
? - ?
Vikingur Reykjavik
21:00
Union Titus Petange
? - ?
Racing FC Union Luxembourg
19:30
Nitra
Zeleziarne Podbrezova
16:00
Fc Dnepr Smolensk
? - ?
FK Dolgoprudny
18:00
Pskov-747
? - ?
Fc Chertanovo Moscow Ii
13:00
FC Khimki-M
? - ?
Sokol Saratov
19:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Dinamo Bryansk
19:00
KGHM Zaglebie Lubin
Jagiellonia Bialystok
21:30
Piast Gliwice
Cracovia
April 26
19:00
NK Lokomotiva
? - ?
NK Istra 1961
21:00
Concordia Chiajna
Gaz Metan Medias
18:15
Cherno More Varna
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
20:30
Levski Sofia
Beroe
16:00
Septemvri Sofia
Dunav Ruse
April 26
16:45
FK Vitebsk
? - ?
FK Slutsk
18:30
Dinamo Minsk
? - ?
Neman Grodno
20:45
BATE Borisov
? - ?
FC Minsk
16:30
Codru
? - ?
Zimbru
18:30
CS Petrocub
? - ?
FC Sheriff
03:10
Talleres
? - ?
Atletico Tucuman
April 27
01:15
Brasil de Pelotas RS
? - ?
RB Bragantino SP
01:15
Operario Fec PR
? - ?
America MG
03:30
Sao Bento
? - ?
Atletico GO
03:30
SC Recife PE
? - ?
Oeste FC
03:30
Colo Colo
CD Antofagasta
April 27
04:00
Deportivo Cuenca
Universidad Catolica
02:30
General Diaz
? - ?
Guarani
01:45
Academia Cantolao
? - ?
CD UT Cajamarca
04:00
Sport Boys
? - ?
Pirata FC
03:00
Puebla FC
Tigres UANL
05:00
CA Monarcas Morelia
Xolos de Tijuana
April 27
02:00
Lansing Ignite Fc
? - ?
Toronto FC II
05:30
FC Tucson
? - ?
South Georgia Tormenta
05:00
CD Petapa
? - ?
Deportivo Malacateco
April 27
08:00
Cerezo Osaka
Oita Trinita
April 27
06:00
Avispa Fukuoka
? - ?
Montedio Yamagata
08:00
V-Varen Nagasaki
? - ?
Kagoshima United
April 26
14:35
Guangzhou R&F F.C.
Shenzhen FC
live 1'
Pohang Steelers
0 - 0
Suwon Bluewings
April 27
08:00
Jeju United
? - ?
Sangju Sangmu
09:00
Jeonnam Dragons
? - ?
Busan I'Park
09:00
Seoul E-Land FC
? - ?
Bucheon FC 1995
April 26
16:00
Sukhothai FC
? - ?
Chiangrai United
April 26
live 30'
Vicem Hai Phong
Becamex Binh Duong
April 26
15:45
Sepidrood Rasht SC
? - ?
Foolad Khuzestan FC
17:30
Zob Ahan Isfahan FC
? - ?
Tractor Sazi Tabriz FC
18:45
Persepolis
? - ?
Sepahan
April 26
16:00
Felda United FC
? - ?
Melaka United
16:00
Kedah
? - ?
Selangor
April 26
19:00
Al Hilal
? - ?
Al-Taawon
live 29'
Melbourne City FC
Central Coast Mariners FC
22:00
Wydad Casablanca
? - ?
Mamelodi Sundowns FC
21:00
Chippa United FC
Cape Town City FC