Flasscore.com

Qualification:: group A
June 7
 
FT
1 - 1
June 10
 
FT
2 - 3
Qualification:: group B
June 7
 
FT
5 - 0
June 10
 
FT
4 - 1
 
FT
1 - 0
Qualification:: group C
June 11
 
FT
0 - 1
 
FT
8 - 0
Qualification:: group D
June 7
 
FT
3 - 0
 
FT
1 - 1
June 10
 
FT
5 - 1
 
FT
2 - 0
Qualification:: group E
June 11
 
FT
1 - 0
Qualification:: group F
June 7
 
FT
2 - 2
 
FT
3 - 0
June 10
 
FT
0 - 4
 
FT
3 - 0
Qualification:: group G
June 7
 
FT
1 - 0
 
FT
0 - 3
June 10
 
FT
0 - 5
 
FT
4 - 0
Qualification:: group H
June 11
 
FT
2 - 0
 
FT
0 - 4
 
FT
2 - 1
Qualification:: group I
June 11
 
FT
3 - 0
 
FT
1 - 0
Qualification:: group J
June 11
 
FT
2 - 3
Champions League - Qualification
July 16
FT
KF Shkendija
Nomme JK Kalju
live 68'
Saburtalo
FC Sheriff
live HT
HB Torshavn
HJK
live HT
Valletta
F91 Dudelange
live 9'
FK Crvena Zvezda
Suduva
live 10'
Feronikeli
TNS
July 17
19:30
Riga FC
Dundalk FC
20:00
AIK
Ararat Armenia
20:00
Qarabag FK
Partizani
20:00
Rosenborg
Linfield
20:30
Ludogorets Razgrad
Ferencvaros
21:00
CFR Cluj
FC Astana
21:00
Piast Gliwice
BATE Borisov
21:15
Maribor
Valur
21:15
Sutjeska
Slovan Bratislava
21:45
Celtic
FK Sarajevo
June 25
FT
Tre Penne Galazzano
FC Santa Coloma
FT
Feronikeli
Lincoln Red Imps FC
June 28
FT
Feronikeli
FC Santa Coloma
Europa League - Qualification
July 16
FT
FC Banants
Cukaricki
FT
Klaksvik
FK Riteriai
live 26'
OFK Titograd
PFC CSKA-Sofia
July 17
19:00
Chikhura
CS Fola Esch
July 18
15:00
Tobol Kostanay
AS Jeunesse Esch
17:30
Kairat Almaty
Siroki Brijeg
17:30
Makedonija GjP
Alashkert FC
18:00
Teuta Durres
Ventspils
18:30
FC Inter
Broendby IF
19:00
CS Universitatea Craiova
Sabail
19:00
FCI Levadia
Stjarnan
19:00
RFS
Olimpija Ljubljana
19:00
RoPS
Aberdeen
19:30
Dinamo Minsk
FK Liepaja
19:30
Levski Sofia
Ruzomberok
20:00
Apollon Limassol
FK Kauno Zalgiris
20:00
CS Petrocub
AEK Larnaca
20:00
Cracovia
DAC 1904 Dunajska Streda
20:00
FC Milsami Orhei
FC FCSB
20:00
FC Vaduz
Breidablik
20:00
FK Haugesund
Cliftonville
20:00
FK Neftchi
Speranta
20:00
Torpedo Kutaisi
Ordabasy Shymkent
20:00
Zalgiris Vilnius
Budapest Honved
20:00
Zrinjski Mostar
FC Academy Pandev
20:30
FC Progres Niederkorn
Cork City
20:30
Hapoel Beer Sheva
Laci
20:30
UE Engordany
Dinamo Tbilisi
21:00
B36 Torshavn
Crusaders
21:00
Fehervar FC
Zeta
21:00
Hajduk Split
Gzira United
21:00
Hibernians
Shakhtyor Soligorsk
21:00
IFK Norrkoeping
St. Patrick's Athletic
21:00
Kukesi
Debrecen
21:00
Mura
Maccabi Haifa
21:30
FK Vitebsk
KuPS
21:30
Shkupi
Pyunik
21:45
Ballymena United
Malmoe FF
21:45
Buducnost Podgorica
Narva Trans
21:45
Domzale
Balzan FC
21:45
Kilmarnock
Connah's Quay
21:45
Radnicki Nis
Flora Tallinn
21:45
Rangers
St Joseph's
21:45
Spartak Trnava
Radnik Bijeljina
22:00
KR Reykjavik
Molde
22:00
Legia Warszawa
Europa FC
22:00
Shamrock Rovers
Brann
July 2
FT
St Joseph's
FC Prishtina
July 4
FT
Cardiff Met University
FC Progres Niederkorn
FT
UE Engordany
La Fiorita Montegiardino
FT
NSI Runavik
Ballymena United
FT
Europa FC
Sant Julia
FT
Cliftonville
Barry Town
FT
Tre Fiori
Klaksvik
UEFA - Super Cup
August 14
22:00
Liverpool
Chelsea
Copa America - Play-off
July 6
FT
Argentina
Chile
July 7
FT
Brazil
Peru
Copa America - Group A
June 22
FT
Bolivia
Venezuela
FT
Peru
Brazil
Copa America - Group B
June 23
FT
Colombia
Paraguay
FT
Qatar
Argentina
Copa America - Group C
June 22
FT
Ecuador
Chile
June 25
FT
Chile
Uruguay
FT
Ecuador
Japan
Africa Cup of Nations - Bronze
July 17
22:00
Tunisia
Nigeria
Africa Cup of Nations - Semi-finals
July 14
AET
Senegal
Tunisia
FT
Algeria
Nigeria
Africa Cup of Nations - Quarter-finals
July 10
FT
Senegal
Benin
FT
Nigeria
South Africa
July 11
AET
Ivory Coast
Algeria *
FT
Madagascar
Tunisia
Africa Cup of Nations - Round of 16
July 5
AET
Morocco
Benin *
FT
Uganda
Senegal
July 6
FT
Nigeria
Cameroon
FT
Egypt
South Africa
July 7
AET
Madagascar *
DR Congo
FT
Algeria
Guinea
July 8
FT
Mali
Ivory Coast
AET
Ghana
Tunisia *
Africa Cup of Nations - Group A
June 30
FT
Uganda
Egypt
FT
Zimbabwe
DR Congo
Africa Cup of Nations - Group B
June 30
FT
Burundi
Guinea
FT
Madagascar
Nigeria
Africa Cup of Nations - Group C
July 1
FT
Kenya
Senegal
FT
Tanzania
Algeria
Africa Cup of Nations - Group D
June 28
FT
Morocco
Ivory Coast
FT
South Africa
Namibia
July 1
FT
Namibia
Ivory Coast
FT
South Africa
Morocco
Africa Cup of Nations - Group E
July 2
FT
Angola
Mali
FT
Mauritania
Tunisia
Africa Cup of Nations - Group F
July 2
FT
Benin
Cameroon
FT
Guinea-Bissau
Ghana
Africa Cup of Nations - Qualification:: group A
March 22
FT
Sudan
Equatorial Guinea
March 23
FT
Senegal
Madagascar
Africa Cup of Nations - Qualification:: group B
March 22
FT
Malawi
Morocco
March 23
FT
Cameroon
Comoros
Africa Cup of Nations - Qualification:: group C
March 23
FT
Burundi
Gabon
FT
Mali
South Sudan
Africa Cup of Nations - Qualification:: group D
March 22
FT
Algeria
Gambia
March 24
FT
Benin
Togo
Africa Cup of Nations - Qualification:: group E
March 22
FT
Nigeria
Seychelles
March 24
FT
Libya
South Africa
Africa Cup of Nations - Qualification:: group F
March 22
Canc.
Sierra Leone
Ethiopia
March 23
FT
Ghana
Kenya
Africa Cup of Nations - Qualification:: group G
March 24
FT
DR Congo
Liberia
FT
Zimbabwe
Congo
Africa Cup of Nations - Qualification:: group H
March 23
FT
Ivory Coast
Rwanda
March 24
FT
Central African Republic
Guinea
Africa Cup of Nations - Qualification:: group I
March 22
FT
Burkina Faso
Mauritania
FT
Botswana
Angola
Africa Cup of Nations - Qualification:: group J
March 22
FT
Tunisia
Eswatini
March 23
FT
Niger
Egypt
Africa Cup of Nations - Qualification:: group K
March 23
FT
Guinea-Bissau
Mozambique
FT
Zambia
Namibia
Africa Cup of Nations - Qualification:: group L
March 24
FT
Cape Verde
Lesotho
FT
Tanzania
Uganda
Africa Cup of Nations - Final
July 19
22:00
Senegal
Algeria
Confederations Cup - Play-off
July 2, 2017
AET
Portugal
Mexico
FT
Chile
Germany
Confederations Cup - Group A
June 24, 2017
FT
Mexico
Russia
FT
New Zealand
Portugal
Confederations Cup - Group B
June 25, 2017
FT
Chile
Australia
FT
Germany
Cameroon
International - Friendlies
July 13
FT
India
North Korea
July 14
FT
Tonga
Vanuatu
July 15
FT
Fiji
Tuvalu
FT
Solomon Islands
American Samoa
FT
Tahiti
New Caledonia
FT
North Korea
Tajikistan
July 16
FT
India
1 - 1
Syria
July 18
23:00
Papua New Guinea
? - ?
Tonga
July 19
00:00
New Caledonia
? - ?
Tuvalu
03:00
Tahiti
? - ?
American Samoa
06:00
Vanuatu
? - ?
Samoa
09:00
Fiji
? - ?
Solomon Islands
International - Champions Cup
July 17
04:00
Fiorentina
CD Guadalajara
Canc.
Roma
CD Guadalajara
July 18
06:00
Arsenal
FC Bayern München
International - Club Friendlies
July 12
FT
ADO Den Haag
0 - 0
Kortrijk
FT
Pogon Szczecin
Vitesse
FT
RKC Waalwijk
KV Mechelen
FT
Amiens
Boulogne
FT
Viktoria Koeln 1904
Heracles
FT
FC Schweinberg
Borussia Dortmund
FT
RasenBallsport Leipzig
FC Zuerich
FT
Ried
1. FC Union Berlin
FT
Schalke 04
Bottrop
Canc.
FC Würzburger Kickers
? - ?
Hoffenheim
FT
Delbruecker SC
SC Paderborn 07
FT
FC Stade Lausanne-Ouchy
Nantes
FT
Salzburg
Feyenoord
FT
Austria Wien
Queens Park Rangers
FT
Chemnitzer FC
Alanyaspor
FT
Club Brugge
NK Lokomotiva
FT
Lincoln Red Imps FC
Hull City
FT
Nimes
Rodez
Canc.
PEC Zwolle
? - ?
Gent
FT
Montpellier
AS Beziers
FT
PSV Eindhoven
Aris Thessaloniki
FT
RCS
ADO Den Haag
FT
St. Johnstone
Inverness CT
FT
Real Betis
Sheffield United
AP
Vitoria de Setubal *
CD Cova da Piedade
July 13
FT
Rayo Vallecano
Leganes
FT
Young Boys
Kriens
FT
Toulouse
AC Ajaccio
FT
Varzim
Moreirense
FT
Aves
Tondela
FT
Pacos de Ferreira
Chaves
FT
Rio Ave
Boavista
FT
Brentford
0 - 0
Dynamo Kyiv
FT
Willem II
TOP Oss
FT
Sportfreunde Lotte
FC Groningen
FT
Werder Bremen
SV Darmstadt 98
FT
Manchester United
Perth Glory
FT
FC Liefering
Brighton & Hove Albion
FT
KFC Uerdingen
Sporting Charleroi
AP
Karlsruher SC
Sturm Graz *
FT
Lincoln City
Sheffield Wednesday
FT
Preußen Münster
Heracles
FT
SC Heerenveen
FC Volendam
AP
MSV Duisburg *
Stoke City
FT
Augsburg
SpVgg Greuther Fürth
FT
BW Linz
1. FC Union Berlin
FT
Mattersburg
Holstein Kiel
FT
St. Patrick's Athletic
Chelsea
FT
Bayer Leverkusen
Fortuna Sittard
FT
Hertha BSC
Sturm Graz
FT
Hoffenheim
Eintracht Braunschweig
FT
LASK
1. FC Heidenheim 1846
FT
Wolfsburg
VVV-Venlo
FT
AFC Fylde
Preston North End
FT
Bedford
Luton Town
FT
Borussia Mönchengladbach
TSV 1860 München
FT
Celtic
0 - 0
Rennes
FT
Crawley Town
Swansea City
FT
Hamburger SV
Huddersfield Town
AP
Karlsruher SC
Hertha BSC *
FT
Kortrijk
NAC Breda
FT
Sion
0 - 0
Xamax
FT
Stocksbridge Park Steels
Sheffield Wednesday
FT
Welling United
Charlton Athletic
FT
Lyon
Servette
FT
AZ Alkmaar
Telstar
FT
Angers
Les Herbiers
FT
Dijon
Auxerre
FT
Royal Antwerp
0 - 0
Valenciennes
FT
SKN St. Poelten
Znojmo
FT
SV Gaflenz
Austria Wien
FT
Wolfsberger AC
Bordeaux
FT
Bayer Leverkusen
Eupen
FT
Nice
Thun
FT
Offenburger FV
Freiburg
FT
SV Gonsenheim
Mainz 05
FT
Napoli
Benevento
FT
Standard Liege
Strasbourg
FT
Augsburg
Borussia Mönchengladbach
FT
Boluspor
Fenerbahce
FT
Lausanne
Monaco
FT
Lille
Reims
FT
Saint-Etienne
Clermont Foot
FT
Salzburg
Vorwaerts Steyr
FT
Slovan Bratislava
Hartberg
FT
St.Truiden
Gent
FT
Cercle Brugge
Lens
FT
Lagun Onak
Real Sociedad
FT
Lokeren
Zulte Waregem
FT
Oostende
Royal Excel Mouscron Peruwelz
FT
SC Heerenveen
KV Mechelen
FT
Santa Clara
Sporting Covilha
FT
St. Gallen
Sporting CP
FT
Villarreal
West Bromwich Albion
AP
Vitoria de Setubal *
Birmingham City
FT
Atromitos
Nottingham Forest
FT
Portimonense
SC Braga
FT
Basel
VfB Stuttgart
FT
Sevilla
Reading
FT
Academica
Benfica
July 14
Canc.
Derby County
Bristol City
FT
San Antonio FC
Cardiff City
FT
Reutlingen
1. FC Köln
FT
Hartlepool United
Middlesbrough
FT
Santa Clara
Academico Viseu
FT
Fortuna Düsseldorf
Ipswich Town
FT
FC Emmen
Almere City FC
FT
Altach
Southampton
AP
SV Meppen
FC Utrecht *
FT
Derby County
Bristol City
FT
DSC Arminia Bielefeld
Norwich City
FT
Bradford City
Liverpool
FT
Genk
NK Lokomotiva
FT
Rangers
Marseille
Canc.
Rochdale
? - ?
Blackburn Rovers
FT
Bologna
Rappresentativa Sciliar
FT
Fiorentina
Real Vicenza
FT
Verona
US Primiero
FT
Sion
0 - 0
Everton
FT
Wattenscheid
Schalke 04
FT
Torino
Merano
FT
FC Utrecht
Fortuna Düsseldorf
FT
Lugano
Inter
FT
Clusone
Atalanta
FT
Ajax
Istanbul Basaksehir
FT
Sparta Rotterdam
Maccabi Tel Aviv
FT
Rapid Wien
1. FC Nürnberg
FT
Vitoria de Guimaraes
Famalicao
July 15
FT
Club Brugge
Union St.-Gilloise
FT
SD Leioa
Eibar
FT
Maritimo
Portimonense
July 16
FT
Colorado Rapids
Arsenal
FT
Atletico Malagueno
0 - 0
Reading
FT
Penafiel
Santa Clara
Canc.
SC Braga
? - ?
Al-Duhail SC
FT
Genclerbirligi
Antalyaspor
FT
TOP Oss
RKC Waalwijk
FT
FC Wacker Innsbruck II
Genoa
FT
Maritimo
0 - 0
Farense
FT
Metz
Sporting Charleroi
Canc.
SC Paderborn 07
? - ?
Norwich City
FT
Paris FC
Dijon
FT
SC Herz Pinkafeld
Rapid Wien
FT
Eintracht Northeim
SC Paderborn 07
20:00
Aves
? - ?
RD Agueda
live 90+4'
FC Groningen
FC Emmen
FT
Heracles
Excelsior
20:00
RFC Raeren
? - ?
Eupen
FT
SV Straelen
VVV-Venlo
20:00
Zulte Waregem
? - ?
Oostende
live 63'
CF Peralada
RCD Espanyol
live 66'
Extremadura
Reading
live HT
AFC Bournemouth
AFC Wimbledon
live HT
Chorley
0 - 0
Preston North End
live HT
Millwall
SC Braga
live 34'
SG Dynamo Dresden
Paris Saint-Germain
live 23'
Boreham Wood
Queens Park Rangers
live 25'
Ebbsfleet United
0 - 0
Charlton Athletic
live 26'
Scunthorpe United
0 - 0
Leicester City
live 21'
Basingstoke Town
0 - 0
Luton Town
live 21'
Northampton Town
Sheffield Wednesday
live 20'
Olympiacos
Nottingham Forest
live 8'
Barnet
Crystal Palace
live 9'
Burton Albion
0 - 0
Sheffield United
live 11'
Yeovil Town
Swansea City
22:30
FC Porto
? - ?
Fulham
July 17
05:15
San Jose Earthquakes
? - ?
Real Valladolid
Canc.
Dijon
? - ?
Sochaux
14:00
Manchester United
? - ?
Leeds United
16:30
SSV Jahn Regensburg
? - ?
Hoffenheim
18:00
Fiorentina
? - ?
Bari
18:00
Verona
? - ?
Top 22
18:00
Mainz 05
? - ?
Rayo Vallecano
18:00
SPAL
? - ?
Gorica
18:30
Besiktas
? - ?
Pendikspor
18:30
Cagliari
? - ?
Real Vicenza
18:30
Sampdoria
? - ?
Sellero Novelle
19:00
FC Erzgebirge Aue
? - ?
Hertha BSC
19:00
Feirense
? - ?
Moreirense
19:00
Istanbul Basaksehir
? - ?
Borussia Mönchengladbach
19:00
Oliveirense
? - ?
Tondela
19:00
Rio Ave
? - ?
Vitoria de Guimaraes
19:30
Brest
? - ?
Lorient
19:30
Oberhausen
? - ?
Heracles
19:30
Willem II
? - ?
Sparta Rotterdam
20:00
VfL Bochum 1848
? - ?
Barnsley
20:00
First Vienna FC
? - ?
1. FC Union Berlin
20:00
Orleans
? - ?
Angers
20:00
PSV Eindhoven
? - ?
Wolfsburg
20:00
Pacos de Ferreira
? - ?
Penafiel
20:00
SD Amorebieta
? - ?
Eibar
20:00
St.Truiden
? - ?
Lommel
20:00
Waasland-Beveren
? - ?
Lens
20:30
Roeselare
? - ?
Royal Excel Mouscron Peruwelz
21:00
Feyenoord
? - ?
Panathinaikos
21:00
Wrexham
? - ?
Stoke City
21:30
AZ Alkmaar
? - ?
Gent
21:30
Dagenham & Redbridge
? - ?
Charlton Athletic
21:30
Mansfield Town
? - ?
Blackburn Rovers
21:45
Rochdale
? - ?
Huddersfield Town
July 18
03:00
FC Dallas
? - ?
Sevilla
03:00
Minnesota United
? - ?
Aston Villa
05:30
Seattle Sounders FC
? - ?
Borussia Dortmund
Canc.
Fenerbahce
? - ?
Umraniyespor
13:00
Gil Vicente
? - ?
Boavista
18:00
Atalanta
? - ?
Brusaporto
18:00
Torino
? - ?
Pro Patria
19:00
Ajax
? - ?
Watford
20:00
KV Mechelen
? - ?
Roda JC Kerkrade
21:00
Maritimo
? - ?
Al-Duhail SC
July 19
01:00
Montpellier
? - ?
Saint-Etienne
04:00
Marseille
? - ?
Bordeaux
04:45
New Mexico United
? - ?
Cardiff City
International - Uhren Cup
July 12
FT
Luzern
Eintracht Frankfurt
July 13
FT
Young Boys
Crystal Palace
International - Friendlies :: women
May 31
FT
Sweden
South Korea
FT
France
China
June 1
FT
England
New Zealand
FT
Belgium
Thailand
FT
Netherlands
Australia
June 2
FT
Japan
Spain
FT
Norway
South Africa
June 4
FT
Wales
1 - 0
New Zealand
International - Friendly (Under 21)
June 11
FT
Albania U21
Wales U21
FT
Armenia U21
Moldova U21
FT
Finland U21
Sweden U21
FT
Austria U21
France U21
June 12
FT
Croatia U21
Denmark U21
International - FIFA Club World Cup
December 22, 2018
FT
Kashima Antlers
River Plate
FT
Real Madrid
Al-Ain
International - Baltic Cup
June 2, 2018
FT
Latvia
Estonia
June 5, 2018
FT
Lithuania
Latvia
International - LaLiga World Tournament
July 27, 2018
FT
Girona
Melbourne City FC
July 28, 2018
FT
Kerala Blasters FC
Girona
International - Gulf Cup Play-Off
January 2, 2018
FT
Oman
Bahrain
AET
Iraq
UAE *
January 5, 2018
AET
Oman *
UAE
International - Gulf Cup Group A
December 28, 2017
FT
Kuwait
UAE
FT
Saudi Arabia
Oman
International - Gulf Cup Group B
December 29, 2017
FT
Iraq
Yemen
FT
Qatar
Bahrain
International - Toulon:: play-off
June 15
AP
Mexico U22 *
Ireland U21
AP
Brazil U22 *
Japan U22
International - Toulon:: placement matches
June 11
AP
Bahrain U23
Qatar U23 *
FT
Guatemala U23
England U20
June 12
FT
Portugal U19
France U18
June 13
FT
Chile U23
China U23
International - Toulon:: group A
June 7
FT
Portugal U19
Japan U22
FT
Chile U23
England U20
International - Toulon:: group B
June 8
FT
France U18
Guatemala U23
FT
Brazil U22
Qatar U23
International - Toulon:: group C
June 9
FT
Bahrain U23
Ireland U21
FT
Mexico U22
China U23
International - Friendly (Under 20)
June 7
FT
Denmark U20
Iceland U20
June 10
FT
Denmark U20
Norway U20
International - Friendly (Under 19)
June 7
FT
Finland U19
0 - 0
Latvia U19
FT
Lithuania U19
0 - 0
Estonia U19
June 9
FT
Estonia U19
Latvia U19
FT
Lithuania U19
Finland U19
June 10
FT
Belarus U19
0 - 1
Azerbaijan U19
International - Friendly (Under 18)
June 14
FT
Turkey U18
Russia U18 II
FT
Argentina U18
1 - 0
Russia U18
International - Atlantic Cup
February 1
FT
Salzburg
Beijing Guoan
FT
Rosenborg
Slavia Prague
February 4
FT
Mattersburg
IFK Norrkoeping
FT
AGF
Rosenborg
February 6
AP
IFK Norrkoeping
Farense *
June 9, 2018
AET
Padania *
Szekely Land
AET
Northern Cyprus
Karpatalya *
June 9, 2018
FT
Chagos Islands
1 - 6
Tuvalu
FT
Matabeleland
1 - 0
Tamil Eelam
AET
Tibet
United Koreans of Japan *
FT
Barawa
0 - 7
Western Armenia
FT
Kabylia
0 - 2
Abkhazia
AP
Panjab *
Cascadia
June 2, 2018
FT
Barawa
1 - 2
Cascadia
FT
Isle of Man
2 - 0
Tamil Eelam
June 3, 2018
FT
Barawa
2 - 0
Isle of Man
FT
Tamil Eelam
0 - 6
Cascadia
June 2, 2018
Canc.
Abkhazia
? - ?
Felvidek
FT
Abkhazia
0 - 2
Karpatalya
FT
Northern Cyprus
3 - 1
Tibet
June 3, 2018
FT
Abkhazia
2 - 2
Northern Cyprus
Canc.
Felvidek
? - ?
Tibet
FT
Karpatalya
5 - 1
Tibet
June 2, 2018
FT
Szekely Land
5 - 0
Matabeleland
FT
Padania
8 - 0
Tuvalu
June 3, 2018
FT
Padania
3 - 1
Szekely Land
FT
Tuvalu
1 - 3
Matabeleland
June 2, 2018
FT
United Koreans of Japan
0 - 0
Kabylia
FT
Panjab
0 - 1
Western Armenia
June 3, 2018
FT
Panjab
1 - 1
United Koreans of Japan
FT
Western Armenia
4 - 0
Kabylia
International - Arab Club Champions Cup
April 18
FT
Al Hilal Riyadh
Etoile du Sahel
International - King's Cup
June 8
FT
India
Thailand
AP
Curacao *
Vietnam
March 6
FT
Scotland
Denmark
FT
Switzerland
Spain
FT
Portugal
Iceland
AP
Canada *
Sweden
AP
China
Netherlands *
FT
Poland
Norway
March 1
FT
Scotland
Canada
March 4
FT
Iceland
Scotland
March 1
FT
Poland
Spain
March 4
FT
Netherlands
Poland
March 1
FT
China
Norway
March 4
FT
Denmark
China
March 1
FT
Portugal
Sweden
March 4
FT
Switzerland
Portugal
International - Audi Cup
July 30
19:00
Real Madrid
? - ?
Tottenham Hotspur
21:30
FC Bayern München
? - ?
Fenerbahce
International - Suruga Bank Championship
August 7
13:00
Shonan Bellmare
? - ?
Athletico Paranaense